Olena Oliinyk: "Не прогавте можливостей!! Маємо гарну новину , друзі..."

Olena Oliinyk в facebook:

Не прогавте можливостей!! Маємо гарну новину , друзі! Наша Громадська організація Всеукраїнський Інтеграційний Рух ВІР в Україну - Believe in Ukraine пройшла відбір з-понад 270 громадських ініціатив для безоплатної підтримки від команда Gres Todorchuk PR. Ось, що пишуть Раді повідомити, що ви пройшли до першого етапу! Запрошуємо вас на серію лекцій та воркшопів 12 і 13 липня. Увага! Через обмежену кількість місць від проекту може піти тільки 1 учасник. Лекції та воркшоп ... и відбудуться з 12.00 до 18.00. Адреса DEC place ст.м. Печерська, бул. Лесі Українки. Об этом сообщает obyav.in.ua со ссылкой на СМИ.

12 липня, будемо говорити про Ідеї їхнє представлення ознаки хорошої ідеї, КРІ проекту. Media relations як працювати з журналістами, медіа-партнерами, що таке аналітична нотатка. Тексти написання пресс-релізів, ексклюзивів, лонгрідів, текстів у соцмережах. Як долучати до роботи лідерів думок.

13 липня, будемо говорити про Як креатив може врятувати будь-який проект. Як створюються найкращі креативні проекти світу, які змінюють долі людей та виграють Канни. Які можуть бути креативні рішення для ваших проектів. Про презентацію та візуальну складову комунікації. А тепер запитання! Хто з вас, друзі-волонтери, ГОВІР В УКРАЇНУ має бажання і час БЕЗКОШТОВНО відвідати ці семінари, аби здобути нові знання а це завжди великий та допомогти нам у подальшому з промоцію наших соціальних проектів, розробкою PR-стратегії Це - просто чудова можливість. На жаль, особисто не зможу бути, тому шукаємо делегата! Пишіть! Початок - завтра.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя