Ніякої перемоги не бачу, – експерт про чистки в партії "Слуга народу"

Чистки в партії "Слуга народу"

Під час закритого з’їзду пропрезидентської партії "Слуга народу" з виборчого списку до Верховної Ради виключили сімох кандидатів. Об этом сообщает 4per.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Підставами для виключення зі списку стали результати постпраймеріз, тобто надана громадянами через партійний сайт інформація", – пояснила керівник прес-офісу політсили Євгенія Кравчук.

Цікаво: Зеленський може повторити долю Ющенка, – політтехнолог

У коментарі 24 каналу голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель зазначив, що праймеріз і постпраймеріз – це одна з головних "фішок" нинішньої виборчої кампанії. Водночас Кошель вважає, що ця технологія є дивною:

Аргументую. Зараз кілька політичних сил намагаються подати своїм виборцям як перемогу те, що вони очищають свій список від одіозних фігур або кандидатів із сумнівною репутацією, Питання: чому це перемога? Це перш за все, помилка самої партії, яка включала ці токсичні фігури у свої списки, тому ніякої перемоги в цьому не бачу.

Голова КВУ додає, що в Європі та інших країнах праймеріз відбувається шляхом внуршньопартійного опитування.

Є два види праймеріз. Перший – коли самі партійці вирішують, хто їх представлятиме у виборчому списку. Другий – коли цікавляться думкою виборців. Тому досить дивним видається праймеріз для політичних партій (таких як "Слуга народу" та інших), які навіть не мають регіональних структур. На мій погляд, постпраймеріз – це, швидше, спроба виправдання перед виборцями того факту, що партія не змогла самостійно сформувати якісний виборчий список,
– констатує керманич КВУ.

Детальніше про постпраймеріз у партії "Слуга народу" читайте в статті Наталії Ромашової "Очищення чи піархід: кого виключили зі списку партії Зеленського і що це означає".

перша п’ятірка партії слуга народу

Реванш: Зеленський призначив Комарницького головою Луганської ОДА: що про нього відомо


Джерело статті: “http://24tv.ua/niyakoyi_peremogi_ne_bachu___ekspert_pro_chistki_v_partiyi_sluga_narodu_n1177042”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя